ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
צביקה יחזקאלי מרשת 13 נדבק בקורונה - תמר איש שלום ואודי סגל נכנסו לבידוד

צביקה יחזקאלי מרשת 13 נדבק בקורונה - תמר איש שלום ואודי סגל נכנסו לבידוד

צביקה יחזקאלי נמצא חיובי לקורונה, ולפיכך מגישי מהדורת חדשות 13, תמר איש שלום ואודי סגל, והפרשן הצבאי אלון בן דוד ייכנסו לבידוד עד יום שני. גם ח"כ נפתלי בנט ששהה ליד אותו כתב נכנס גם הוא לבידוד. יחזקאלי: "מצטער מאוד בשביל כל החברים שלי שייכנסו
יום חמישי, 6 באוגוסט 2020, 19:18

ראש הדסק לענייני ערבים של חדשות 13, צביקה יחזקאלי, נמצא חיובי לקורונה, ולפיכך מגישי המהדורה המרכזית של חדשות 13, תמר איש שלום ואודי סגל, והפרשן הצבאי של החברה אלון בן דוד ייכנסו לבידוד עד ליום שני. הערב תחליף את איש שלום וסגל בהגשת המהדורה נגה ניר נאמן. גם ח"כ נפתלי בנט ששהה ליד יחזקאלי נכנס לבידוד.

יחזקאלי אמר לוואלה! תרבות: "לפני שבוע, ביום רביעי, קיבלתי הודעה להיכנס לבידוד מאחר ועברתי ליד חולה קורונה שאותו אני לא מכיר. נכנסתי לבידוד, ואתמול עשיתי בדיקה ויצא חיובי. לא מבין איך אני בלי תסמינים. אני מתכונן לשבוע נוסף ואחרון של בידוד. בגלל יום אחד כל החברים בערוץ ייכנסו לבידוד עד יום שני. מאוד מצטער בשבילם. אבל הכל משמיים והכל לטובה, קצת זמן איכות עם האני שלך. מקווה שלכולם זה יהיה חיובי. שבת שלום, בריאות, וטוב שאנחנו בארץ ישראל ולא בלבנון".

מטעמו של בנט נאמר לוואלה! תרבות כי לפני שבוע וחצי שהה ליד אותו כתב כשלוש דקות, ולמרות ההערכה שלא נדבק הוא ליתר ביטחון הכניס את עצמו לבידוד מיוזמתו. "הבוקר נודע לי שלפני שבוע וחצי שהיתי מספר דקות ליד נשא קורונה", כתב בנט בטוויטר, "על כן ביטלתי את מה שתוכנן לי להיום, והכנסתי את עצמי לבידוד ביתי עד יום ראשון הקרוב. אין ולא היו לי שום תסמינים. שבת שלום לכולם".

מחדשות 13 נמסר: "החברה פועלת לפי ההנחיות וכל מי שקיבל הודעה ממשרד הבריאות או ישב בקרבתו במרחק שני מטר, על פי בדיקה פנימית שנעשתה אצלנו, יכנס לבידוד".

קישורים : » מקור: וואלה! תרבות

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23751 סיקורים, מתוכם כ - 3461 עונות.
ישנם כ - 188166 רשומים באתר, וכ - 47 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker