ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
זהו זה או הופה היי? הרצועה הנוסטלגית החדשה של "כאן 11"

זהו זה או הופה היי? הרצועה הנוסטלגית החדשה של "כאן 11"

תאגיד השידור הציבורי יחנוך רצועת שידורים חדשה לשעות הלילה, בה יוקרנו מיטב הקלאסיקות ששודרו לילדי ישראל לאורך השנים. בנוסף, הצופים יוכלו לקבוע את סדר התוכניות
יום שני, 8 ביוני 2020, 00:37

תאגיד השידור הציבורי "כאן" יחנוך בסוף השבוע הקרוב את "רואים עד 6", רצועת שידורים חדשה לשעות הלילה עד צאת החמה, המיועדת בעיקר להורים הצמאים לנוסטלגיה טלוויזיונית מקומית, בה יוקרנו שלל סדרות הילדים המיתולוגיות ששודרו לילדי ישראל בעשורים הראשונים לקיומו של הערוץ הראשון.


הרצועה הנוסטלגית החדשה תשדר בכל סוף שבוע תוכניות ארכיון קלאסיות, מבית החינוכית ורשות השידור, בהן: רגע עם דודלי, טלפלא, מה פתאום, ציפיטפוט, קרובים קרובים, הצריף של תמרי, בבית של פיסטוק, זהו זה, חצי המנשה, שלוש ארבע חמש וחצי, החתול שמיל, חשבון פשוט, הופה היי, דובי דוברמן ועוד עשרות תוכניות נוספות.


האטרקציה המרעננת של רצועת השידור החדשה היא שהצופים מוזמנים לבחור את לוח השידורים, כפי שנעשה בעבר בתוכנית המיתולוגית "רואים 6/6", המהווה גם את ההשראה לשם.


הדבר יתבצע כאשר מידי יום ראשון יעלה פוסט בפלטפורמות האינטרנטיות של החינוכית, עם תמונות מתוך שתי תוכניות נוסטלגיות, והגולשים יתבקשו לבחור את התוכנית שהם מעדיפים לראות. הפרק שייבחר על ידי הגולשים יהיה הראשון שישודר ברצוע מדי יום שישי, שתתחיל ב-22:00.

קישורים : » מקור: מעריב online

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23442 סיקורים, מתוכם כ - 3445 עונות.
ישנם כ - 188137 רשומים באתר, וכ - 25 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker