ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
סקר הפרסומות: אסף גרניט ו-9 מיליון בראש, אבל גם הקורונה עוד כאן

סקר הפרסומות: אסף גרניט ו-9 מיליון בראש, אבל גם הקורונה עוד כאן

גיאוקרטוגרפיה: הפרסומת של 9 מיליון, בכיכובם של שני כהן והשף אסף גרנט, היא הפרסומת הזכורה והאהובה ביותר השבוע • הפרסומת של משרד הבריאות בנושא נגיף בקורונה מובילה בהיקף ההשקעה עם כ-1.8 מיליון שקל
יום חמישי, 14 במאי 2020, 21:21

בראש טבלת הפרסומות הזכורות ביותר מדורגת השבוע הפרסומת של 9 מיליון, "מדברים עם שוקה", באמצעות משרד הפרסום גליקמן-שמיר-סמסונוב/PUBLICIS ובכיכובם של שני כהן והשף אסף גרניט. שיעור הזכירה לפרסומת גבוה בכ-30% מהממוצע החצי-שנתי של הפרסומות המובילות, העומד על 8%.


גם בראש טבלת הפרסומות האהודות ביותר מדורגת השבוע הפרסומת של 9 מיליון. שיעור האהדה של הפרסומת גבוה בכ-20% מהממוצע החצי-שנתי של הפרסומות המובילות, העומד על 19%.

זכורות ואהובות


מבין כל הקמפיינים, הפרסומות והחסויות ששודרו במהלך השבוע החולף, גם השבוע הקמפיין של משרד הבריאות בנושא נגיף הקורונה, הכולל מספר פרסומות - "חובה לעטות מסכה" ו"נגיף הקורונה עדיין כאן" - באמצעות לפ"מ, הוא המושקע ביותר מבחינה תקציבית, עם סך השקעה העומד על כ-1.8 מיליון שקל. נתוני ההשקעה הם בהתאם לנתוני התקציב לפי דו"ח נתוני יפעת בקרת פרסום. 


מנתוני יפעת בקרת פרסום עולה כי מספר הפרסומות והחסויות ששודרו השבוע בטלוויזיה עומד על 328 (בהשוואה ל- 416 בשבוע הקודם). סך התקציבים שהושקעו השבוע בקמפיינים הפרסומיים עומד על כ- 27.6 מיליון שקל (בהשוואה ל- 31.9 מיליון שקל בשבוע הקודם). התקציבים הם במחירים מוערכים.

קישורים : » מקור: גלובס

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23442 סיקורים, מתוכם כ - 3445 עונות.
ישנם כ - 188137 רשומים באתר, וכ - 20 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker