ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
לן בלווטניק מזרים כסף לרשת 13 לצורך תשלום משכורות

לן בלווטניק מזרים כסף לרשת 13 לצורך תשלום משכורות

מדובר ב"עזרה ראשונה" בלבד, ולא בהזרמה אסטרטגית שמבטיחה את עתיד הערוץ • "הזרמת הכספים נעשית לאור התחייבות הערוץ לביצוע תוכנית התייעלות משמעותית; תמיכת המדינה בערוץ על רקע משבר הקורונה חיונית להמשך פעילותו"
יום חמישי, 7 במאי 2020, 01:05

לן בלווטניק, בעל השליטה ברשת 13, מחלץ באופן זמני את הערוץ ומזרים לו כסף לתשלום משכורות. על-פי מקורבים בתעשייה, ההזרמה עומדת על כ-10 מיליון שקל, ולכן מדובר ב"עזרה ראשונה" בלבד, ולא בהזרמה אסטרטגית שמבטיחה את עתידו של הערוץ לטווח הרחוק.


נזכיר כי בחודשים האחרונים נקלעה רשת 13 למצוקה תזרימית, והיא חייבת כסף לספקים שונים בשוק. היקף החובות המוערך של הערוץ נאמד בכ-70 מיליון שקל.


ההזרמה של בלווטניק מגיעה כשברקע כוונה של הנהלת רשת להוביל תוכנית קיצוצים אגרסיבית גם בחברת חדשות 13 וגם בערוץ עצמו.


אתמול (ג') התנהלה ישיבת דירקטוריון ארוכה של רשת 13, בה דנו בין היתר בצעדים שיש לבצע כדי לחלץ אץ הערוץ ממצוקתו. כפי שנחשף ב"גלובס", הנהלת רשת ביקשה לקצץ 35% מתקציב חברת החדשות, מה שהיה מביא בהכרח לפיטורי עובדים, אולם יום לפני ישיבת הדירקטוריון הזכיר בית הדין לעבודה, אליו פנו עובדי חברת החדשות, כי ההסכם הקיבוצי המונע פיטורי עובדים עד תחילת חודש יולי עודו בתוקף, מה שלא מאפשר תוכנית קיצוצים שלא בהסכמה.


בהודעה הרשמית מדובריו של בלווטניק מודגשת העובדה כי הזרמת הכספים לטובת תשלום המשכורות נעשית "לאור התחייבות הערוץ לביצוע תוכנית התייעלות משמעותית שגיבשה ומובילה עתה ההנהלה".


על-פי ההודעה, "בעלי הערוץ והנהלתו נחושים להפוך את רשת 13 לערוץ שיכול לעמוד על רגליו שלו ולהתמודד עם אתגרי השוק בזכות עצמו, אך הדבר תלוי במידה רבה גם באחריות ובמחויבות של המדינה לקיומו של ערוץ טלוויזיה מסחרי עצמאי ומקצועי. תמיכתה של מדינת ישראל בערוץ על רקע הפגיעה ממשבר הקורונה חיונית להמשך פעילותו".


עוד נמסר כי "הנהלת הערוץ פועלת לילות כימים, בכל האפיקים, מתוך מטרה לנסות ולייצב את הערוץ. אנו מקווים שהתקופה הקרובה תביא עמה בשורות נוספות, ולצד ההירתמות של מר בלווטניק, גם הגורמים האחרים יפגינו מחויבות דומה, על-מנת שרשת 13 תמשיך לייצר טלוויזיה מצוינת ועיתונות מקצועית, הישגית ומוערכת". 


מהנהלת רשת 13 נמסר: "חברי הדירקטוריון מבקשים להודות ללן בלווטניק על ההירתמות ועל הסיוע החיוני". 

קישורים : » מקור: גלובס

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23442 סיקורים, מתוכם כ - 3445 עונות.
ישנם כ - 188137 רשומים באתר, וכ - 21 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker