ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

כמו במלחמת המפרץ: צפו בחברי "זהו זה" חוזרים למסך בימי הקורונה

כל חברי הקאסט המקורי, גידי גוב, מוני מושונוב, שלמה בראבא, אבי קושניר ודבל'ה גליקמן שיתתפו בפרק איחוד שישודר ב"כאן 11", ויבצעו שורת מערכונים עם הדמויות הוותיקות ודמויות חדשות והכל ברוח התקופה
יום רביעי, 25 במרץ 2020, 21:07

זהו זה כאן! במסגרת גל הקאמקים של סדרות עבר, ביניהן "בוורלי הילס" שחזרה למסך בשנה שעברה, ההודעה על איחוד "חברים" (שנדחה בשל הקורונה), והאיחוד הצפוי של ה"קומדי סטור", מחר, יום חמישי, 26 במרץ 2020, לאחר מהדורת החדשות המרכזית של כאן 11, יעלה פרק חדש של התוכנית האהובה "זהו זה!". 


בתוכנית ישתתפו כל חמשת השחקנים שלקחו חלק בתוכנית המקורית: גידי גוב, מוני מושונוב, שלמה בראבא, אבי קושניר ודבל'ה גליקמן. החמישה יבצעו שורת מערכונים עם הדמויות הוותיקות ודמויות חדשות וישלבו שירים בתוכנית- והכל  ברוח התקופה. בשלב זה התאגיד הודיעה כי הוא ערוך לצלם פרקים נוספים, בכפוף למצב ולהתפתחויות.

כבר לפני פחות משנתיים סיפרו חברי הקאסט בראיון ל"מעריב המוסף" על הכוונות לחזור למסך. במהלך השנים היו מספר ניסיונות לאחד את חברי "זהו זה", אלא שהם לא צלחו. מלבד קטע קצר שהפגיש את כולם בתוכנית "רק בישראל" ב-2007. בראיון שנתנו ל"מעריב", כולם ללא יוצא מהכלל הביעו בפני את נכונותם להשתתף באיחוד, לו מישהו היה מצליח לארגן זאת. "האיחוד חייב להיות בטלוויזיה", אמר גליקמן, ומושונוב הוסיף: "אני מרגיש שאנחנו קצת חייבים את זה לקהל". "צריך לעשות משהו שיהיה נכון לטלוויזיה בימינו", חידד גוב, "לא ניסיון לחקות את מה שהיה. כי בכל זאת, אנחנו בני 68 ולא 25".סיקור מקושר: זהו זה

קישורים : » מקור: מעריב online

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 22906 סיקורים, מתוכם כ - 3372 עונות.
ישנם כ - 188004 רשומים באתר, וכ - 40 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker