ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

גאולה אבן-סער פרשה בשידור מהנחיית מהדורת חדשות כאן 11

מגישת חדשות כאן 11, גאולה אבן-סער, פרשה הערב (שני) לאלתר מהנחיית התוכנית בסופו של השידור. "זאת הייתה המהדורה האחרונה של חדשות הערב בהגשתי", אמרה. "הייתה לי זכות גדולה להוביל את המהדורה המרכזית מאז הקמת התאגיד לפני למעלה משנה ושבעה חודשים
יום שני, 24 בדצמבר 2018, 22:20

ביום שבו הוכרזה הקדמת הבחירות לחודש אפריל הקרוב, מגישת חדשות כאן 11, גאולה אבן-סער, הודיעה הערב (שני) בשידור על פרישתה הערב לאלתר מהנחיית התוכנית. "זאת הייתה המהדורה האחרונה של חדשות הערב בהגשתי", אמרה בקול נרגש. "הייתה לי זכות גדולה להוביל את המהדורה המרכזית מאז הקמת התאגיד לפני למעלה משנה ושבעה חודשים"


ואני מבקשת להודות להנהלה, לכם אלדד קובלנץ וברוך שי, על האמון, על החופש המקצועי, על הגיבוי המלאים שנתתם לי. אני מודה למנהלים שלי גם על כך שכיבדו את בקשתי מהיום לסיים הערב את תפקידי זה, ואני מודה לכל מי שהיה שותף לעשייה, לכל מאות חברי המערכת המוכשרים, המסורים, המקסימים, שהקימו את רגליה של המערכת הזו מאפס, ועמלים עליה מדי יום. גם לך אילי לוין, עורך המהדורה המצוין, שלום. ותודה גדולה לכם הצופים. תמשיכו לצפות בחדשות הערב כל יום".


תאגיד השידור הציבורי הודיע בחודש מרץ 2017 כי גאולה אבן-סער תהיה מגישת המהדורה המרכזית. אבן-סער הגישה בשנות ה-90 לזמן קצר את המהדורה. אבן-סער היא בת זוגו של השר לשעבר ואיש הליכוד גדעון סער. השניים התחתנו בשנת 2013 ואבן-סער אף מסרה על גילוי נאות בכמה הזדמנויות שבהן שידרה. הפעם האחרונה הייתה לפני כחודשיים, כשנאלצה לדווח במהדורה המרכזית על המתיחות ששררה בין בעלה לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו. "גילוי נאות - גדעון סער הוא בעלי, ולכן אני מעבירה את השידור לכתבנו יואב קרקובסקי", אמרה.


סער עצמו הגיב הערב בטוויטר: "'רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כלנה'. אוהב אותך וגאה בך, גאולה!"

קישורים : » מקור: וואלה! תרבות

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 22908 סיקורים, מתוכם כ - 3373 עונות.
ישנם כ - 188011 רשומים באתר, וכ - 42 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker