ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
דרמה בשוק הטלוויזיה: בעלי רשת הודיעו על ביטול המיזוג עם ערוץ עשר

דרמה בשוק הטלוויזיה: בעלי רשת הודיעו על ביטול המיזוג עם ערוץ עשר

בעלי המניות של רשת הודיעו: "משמעות התנהלות הרשות השנייה היא אחת - טרפוד המיזוג. במצב זה נאלצו בעלי המניות לשים סוף למצב הבלתי אפשרי ולהודיע כי המיזוג לא ייצא אל הפועל"
יום שני, 15 באוקטובר 2018, 19:51

בעלי הזכיינית רשת הודיעו (שני) על ביטול המיזוג עם ערוץ עשר. בהודעה של בעלי המניות של ערוץ רשת, נמסר כי ההחלטה התקבלה בעקבות הסחבת שנוקטת הרשות השנייה במשך חודשים רבים "ומבלי שנשמעה התייחסות חיובית כלשהי לגבי נכונות המהלך להסדרת שוק הטלוויזיה".


עוד נמסר בהודעה: "לצערנו למרות ההערכה הרבה ושיתוף הפעולה בין בעלי המניות של רשת וערוץ עשר, בחודשים האחרונים לאורך שלבי המשא ומתן ועד החתימה על עקרונות הסכם המיזוג, ולמרות ההבנה שמיזוג שני הערוצים הוא הפתרון הנכון ביותר, נאלצו בעלי המניות של רשת 13 להודיע על ביטול המיזוג וחזרה לפעילות מלאה של ערוץ 13, לרבות בניה והשקעה בלוח השידורים ובכך גם האצת ההפקות".


"בימים הקרובים צפוי להתכנס דירקטוריון החברה כדי לבטל פורמלית את ההחלטה על המיזוג שהתקבלה לפני מספר חודשים וינחה את הנהלת החברה להציג את תכנית הפעילות ולוח השידורים לשנים הקרובות".


בהודעת בעלי המניות נמסר כי הם מעריכים מאד את עובדי ערוץ עשר "שהבינו כי המיזוג הוא הכרחי, למרות מורכבותו. אנו עדין מאמינים שהפתרון הנכון לשוק הטלוויזיה המקומי הוא שילוב כוחות, אך בלב כבד וחרף המאמצים הרבים, הגענו לנקודה בה עלינו להסתכל נכונה על המציאות, ולהשקיע את מירב המאמצים ברשת 13, ולהמשיך להציע לקהל הצופים טלוויזיה איכותית, מעניינת ורלוונטית גם בשנים הקרובות".


הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו מסרה בתגובה: "הרשות עשתה את עבודתה נאמנה ותמשיך לעשות כך גם בעתיד. אנחנו נמשיך לדאוג לשוק התקשורת המסחרית ולערוצי הברודקאסט".


ח"כ נחמן שי (המחנה הציוני) אמר בתגובה כי ביטול המיזוג "מסמן נקודת שפל במעורבותה המזיקה של הממשלה והזרוע הארוכה שלה, הרשות השנייה, בענייני השידור. במקום להניח לשוק התקשורת להתנהל באופן חופשי, כנדרש במדינה דמוקרטית, מפעילה הממשלה רגולציה מסובכת, משבשת את פעילות השוק ופוגעת בחופש הביטוי, ובמגוון הדעות הראויות לייצוג. זהו מעשה אנטי דמוקרטי בעליל".


קישורים : » וואלה! תרבות

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23785 סיקורים, מתוכם כ - 3464 עונות.
ישנם כ - 188177 רשומים באתר, וכ - 33 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker