ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

רייטינג חג: ערוץ עשר עוקף את רשת בחדשות ובפריים טיים

לקט של "הם גדולים" בקשת מוביל את השידורים החוזרים בחג. ערוץ עשר עוקף את רשת בחדשות ובפריים טיים, הן בערב החג והן במוצאי החג. מועדים ברייטינג
יום רביעי, 26 בספטמבר 2018, 23:42

לקט של "הם גדולים" בקשת מוביל את נתוני החג, ועם זאת נתוני הרייטינג בחג - הם קטנים. בנתונים בולטת העובדה שערוץ עשר עוקף את רשת גם בחדשות ובפריים טיים, גם בערב החג וגם במוצאי החג.


במוצאי החג (שני, 24 בספטמבר): "הם גדולים" בש.ח בקשת עם 9.9%. ש.ח של "הקברניטים" בערוץ עשר עם 4.6% עוקף את "חיים שלי" בש.ח ברשת עם 4.3%. בכאן - "הקו האדום" עם 3.8%.


בגזרת החדשות: חדשות החג של חברת החדשות בקשת עם 9.7%, ואותה מהדורה ברשת עם 6.1%. חדשות החג של ערוץ עשר עם 6.5% (ובכך עקף את החדשות ברשת). עם זאת, בנתון המצרפי של קשת ורשת ביחד השיגה חברת החדשות 15.8%. וחדשות החג בכאן - 3.3%.בערב החג (ראשון, 23 בספטמבר): חדשות ערב החג בקשת עם 5.8%, החדשות בערוץ עשר עם 4%, ובכך הוא עוקף את רשת עם 2.9%. בנתון המצרפי של קשת ורשת ביחד השיגה חברת החדשות 9.8%. בכאן - 1.1% לחדשות בערב החג.


בפריים טיים: ש.ח של "סברי מרנן" בקשת עם 4.9%, בערוץ עשר ש.ח של "אין לי ארץ אחרת" עם 3.4%, עוקף את "לצבי יש בעיה" ברשת עם 1.6%. בכאן - מתנה לחג עם 0.6%.

קישורים : » מקור: וואלה! ברנז'ה

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23130 סיקורים, מתוכם כ - 3416 עונות.
ישנם כ - 188093 רשומים באתר, וכ - 19 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker