ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
מתכוננים לסוף: ערוץ עשר יסגור את רצועת הבוקר שלו

מתכוננים לסוף: ערוץ עשר יסגור את רצועת הבוקר שלו

התוכנית האחרונה תשודר ב-30 לאוקטובר, ברקע המיזוג הצפוי של רשת עם ערוץ עשר ● התארכות הליכי המיזוג בין הערוצים מונעת למעשה מאנשי רשת ואנשי ערוץ 10 מלבצע צעדים אופרטיביים משותפים כמו קביעת מצבת כוח אדם, לוח שידורים וכדומה
יום חמישי, 6 בספטמבר 2018, 20:38

ערוץ 10 נערך לכיבוי אורות: לגלובס נודע כי בסוף אוקטובר יפסיק הערוץ לשדר את רצועת הבוקר. התוכנית האחרונה תשודר ב-30 לאוקטובר שיהיה יום השידור האחרון של התוכנית. רצועת הבוקר מופקת ומשודרת מאולפני הרצליה שכבר קיבלו הודעה על הורדת התוכנית.


הפסקת שידור הרצועה מתרחש כשברקע המיזוג הצפוי של רשת עם ערוץ 10. בשלבים הראשונים של מהלכי המיזוג עם הפניה לממונה על ההגבלים היו הערכות אופטימיות לפיהן ניתן יהיה לצאת מעשית לדרך לקראת נובמבר . אבל עם התארכות התהליכים אצל הממונה והעובדה שהרשות השנייה (הרגולטור השני שאמור לאשר את המהלך ) כמעט ולא נכנסה עדין לעובי הקורה מחלחלת כנראה ההבנה כי ההערכות לגבי הזמן היו אופטימיות. כעת מדובר במסדרונות על 15 לנובמבר כזמן החדש אבל ע"פ ההערכות של מקורות המצויים בפרטים גם הערכה זאת אופטימית מאוד.


התארכות ההליכים מונעת למעשה מאנשי רשת ואנשי ערוץ 10 מלבצע צעדים אופרטיביים משותפים כמו קביעת מצבת כוח אדם, לוח שידורים וכדומה. הזמן פועל בעיקר לרעת ערוץ 10 שחוסר הוודאות באשר לעתיד משפיע בעיקר על אנשיו ובשל כך הוא הולך ומתקרב לנקודת האל חזור ממנה יתקשו כבר להפעיל את הערוץ. השימוש ההולך וגובר בשידורים חוזרים והשימוש והנסיגה שמתחילה מייצור הפקות של הערוץ עלולים לפגוע בשורה התחתונה גם בחדשות 10 - זאת ללא קשר לאיכות התוצרים ולשגרת העבודה. החדשות והתוכניות שחברת החדשות מפיקה נשענים בסופו של דבר על המקפצה שאמורות לשמש תכניות הערוץ וככל שהפלטפורמה הזאת מתערערת הסכנה לאיתנות החדשות גוברת. נציין כי היו שלבים בהם היו שסברו שהאיומים של ערוץ 10 בסגירה הם עשיית שרירים מול הממונה כל ההגבלים הרגולטורים האחרים והשוק כדי להוכיח שהמיזוג אכן דורש. ההחלטה להפסיק להפיק את רצועת הבוקר היא הוכחה לכך שלא היה מדובר באיום טקטי ובעלי המניות של ערוץ 10 ומה שנותר מהנהלתו אכן נערכים לסגירה.


עוד נציין כי מבחינת תכנון המדיה הוויתור על רצועת בוקר איננו עניין של מה בכך. מדובר בכמעט ארבע שעות שידור שהתנהלה עליהם במשך השנים מלחמה נחושה בין הזכייניות על בולטות והובלה. אמנם החשיבות של זמנים אלה כמו של שעות הפריים טיים אך הבוקר נהנה מצפייה גבוה יחסית עם קהלים מאופיינים ולכן בשונה משאר הזמנים ע"פ היום המפרסמים משבצים בו זמן פרסום לא רק בגלל המחיר הנמוך.


מערוץ 10 סרבו להגיב לידיעה.

קישורים : » מקור: גלובס

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 23313 סיקורים, מתוכם כ - 3432 עונות.
ישנם כ - 188113 רשומים באתר, וכ - 16 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker