ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

לאור פניית משפחות שכולות: קובי מידן לא ינחה טקס יום זיכרון

בעקבות פוסט בפייסבוק של מידן, בו כתב על רקע העימותים בעזה "היום אני מתבייש להיות ישראלי", החליטה מועצת העיר ראשל"צ לבטל את השתתפותו כמנחה טקס יום הזיכרון, ובכך נעתרה לפניית ועד משפחות שכולות. "אין מקום למחלוקות באירוע המאחד את החבר
יום שלישי, 10 באפריל 2018, 15:42

מועצת העיר ראשון לציון החליטה היום (שלישי) לבטל את השתתפותו של העיתונאי והמגיש קובי מידן כמנחה טקס יום הזיכרון. בכך נעתרה המועצה לפניית ועד משפחות שכולות. "דעותיהן ורגשותיהן של המשפחות השכולות ניצבים מעל לכל שיקול אחר. אין מקום למחלוקות באירוע המאחד את החברה הישראלית", נמסר מהמועצה.


לפני כשבועיים העלה מידן פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, על רקע העימותים בין כוחות הביטחון למפגינים פלסטינים סמוך לגבול רצועת עזה, ובו כתב "היום אני מתבייש להיות ישראלי". מידן הותקף על כך ברשתות החברתיות, ובעקבות כך זומן לשיחת הבהרה עם מפקד גלי צה"ל, שמעון אלקבץ. מידן, יצויין, אינו אזרח עובד צה"ל. הוא עורך ומגיש פינה אחת בתחנה הצבאית בשם "כה אמרו חכמינו" ומעניק שירותים לתחנה כפרינלסר. בשיחה עם אלקבץ, מידן הדגיש כי כתב את הדברים בדף הפייסבוק הפרטי שלו ולא אמר מילה רעה נגד החיילים. עוד אמר כי כתב את הדברים שהתייחסו להתנהלות ברצועה כפי שהייתה ביום שישי - וכי הוא ער לכך שהדברים נראים שונים הבוקר.


מהתחנה נמסר בתחילת החודש כי כוונתו המקורית של אלקבץ הייתה להפסיק את שירותיו של מידן בעקבות הפוסט אך בעקבות התנצלותו של השדרן הוחלט לא להדיחו מהתחנה. "מידן הפר את הקוד האתי של התחנה, אך התנצלותו כנה ואמיתית", אמר אלקבץ.


טרם התקבלה תגובתו של מידן.

קישורים : » מקור: וואלה! תרבות

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 22256 סיקורים, מתוכם כ - 3284 עונות.
ישנם כ - 187333 רשומים באתר, וכ - 21 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker