ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

הרכש החדש של קרני זיו בקשת: יובל הורוביץ

לוואלה ברנז'ה נודע כי יובל הורוביץ, שעבד ב-10 השנים האחרונות בקנלר ייצוג אומנים, מצטרף למחלקת הדרמה בקשת כאחראי על פיתוח הדרמות הבינ"ל עבור KI
יום שלישי, 14 בנובמבר 2017, 14:34

שבועיים לפיצול ערוץ 2, ובערוץ 12 של קשת מתפנים לחיזוק אגף הייצוא הבינלאומי: לוואלה ברנז'ה נודע כי יובל הורוביץ, שעבד ב-10 השנים האחרונות בקנלר ייצוג אומנים, מצטרף למחלקת הדרמה בקשת בניהולה של קרני זיו. הורוביץ יהיה אחראי לפיתוח הדרמות הבינ"ל בקשת, זאת לאור הגידול בפעילות של KI בעולם הדרמות - ברחבי העולם ובארה"ב בפרט. במסגרת תפקידו הורוביץ ינסה לאתר סיפורים שיפותחו על ידי יוצרים ישראליים לשוק הבינלאומי.


הזרוע הבינלאומית של קשת – KI נחשבת כיום ליצרנית התוכן הגדולה בישראל. לאחרונה נמכרה הסדרה "כפולים" ל"הולו" – אחת מפלטפורומות ה-VOD המובילות בארה"ב. הסדרה The A Word ("פלפלים צהובים") אשר נרכשה על ידי BBC One ו-SundanceTV, העפילה בנתוניה מעל ממוצע רצועת הפריים טיים בכל ערב בו שודרה ותעלה בעונה שנייה בקרוב; הסדרה "להיות איתה" נרכשה על אמזון לשידור ברחבי העולם, הסדרה זוכת פרסי האמי וגלובוס הזהב Homeland (חטופים) זכתה לרימייקים ברחבי העולם ונמכרה ללמעלה מ-60 טריטוריות. כמו כן בעונת הסתיו האחרונה שתי סדרות דרמה שפותחו על ידי קשת שודרו ברשתות המובילות בארה"ב – חכמת ההמונים ברשת CBS ו-"THE BRAVE" ששודרה ברשת NBC.

קישורים : » מקור: וואלה! ברנז'ה

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 22066 סיקורים, מתוכם כ - 3261 עונות.
ישנם כ - 187073 רשומים באתר, וכ - 69 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker