ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

יום היסטורי בערוץ 2: רשת תקבל שעת שידור ביום של קשת

המשבר סביב ההסכם שלפיו "תוכנית חיסכון" תשודר בקשת ו"חדשות הלילה" תשודר ברשת נפתר, וחלוקת השלל תצא לפועל כמתוכנן ■ כחלק מההבנות רשת תקבל הערב שעת שידור כדי להיפרד מהצופים ומהערוץ
יום שלישי, 31 באוקטובר 2017, 14:11

קשת ורשת הגיעו אמש (ב') להסכם שיאפשר להוציא לפועל את "חלוקת השלל" המתוכננת של תוכניות חברת החדשות, שלפיה "תוכנית חיסכון" תשודר בקשת, ו"חדשות הלילה" תשודר ברשת.

ההסכמות הושגו לאחר שלפני יומיים הודיע מנכ"ל רשת, אבי צבי, כי הוא חוזר בו מההסדר, בשל טענות שונות. בקשת עמדו על כך שכל הפרטים הכספיים והמשפטיים כבר ממילא סגורים, ואין מה שימנע מהם לשדר את התוכנית בהגשת קרן מרציאנו בכל מקרה. יחד עם זאת, אתמול כחלק מההבנות הוחלט כי רשת תקבל היום שעת שידור, בין 18:30 ל-19:30, במהלכה היא תוכל להיפרד מהערוץ ומהצופים, ולהסביר כי החל ממחר משדריה יועברו באפיק 13.

ההסכם של קשת ורשת בנוגע לתוכניות חברת החדשות נוגע לארבע תוכניות שלא ניתן היה להמשיך ולהפיק אותן עבור שני הגופים בגלל מגבלות שונות (זאת, בניגוד לתוכניות כמו המהדורה המרכזית, אולפן שישי ו"שש עם", שימשיכו להיות מופקות עבור שתיהן וישודרו גם באפיק 12 וגם באפיק 13).

כדי שחברת החדשות לא תצטרך לבטל את התוכניות הללו הוסכם ש"תוכנית חיסכון" (שתקרא "התוכנית הכלכלית") והמהדורה המוקדמת שמשודרת ביום שישי לפני אולפן שישי יופקו רק עבור קשת, בעוד ש"חדשות הלילה" (שתקבל גם היא שם שונה) ו"פגוש את העיתונות" יופקו רק עבור רשת.

קישורים : » מקור: גלובס

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 21400 סיקורים, מתוכם כ - 3175 עונות.
ישנם כ - 186763 רשומים באתר, וכ - 40 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker