ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

נחשף לוח השידורים החדש של קשת

לוח השידורים של הזכיינית לאחר פיצול ערוץ 2 יכלול את התכניות החדשות: "צדיקים", "חתונה ממבט ראשון" ו"הכל אישי". תכנית הבידור של גיא פינס תהיה באורך חצי שעה בלבד ואחריה תשודר "תכנית חיסכון"
יום שני, 4 בספטמבר 2017, 13:05

http://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/4/6/8/2468820-46.png

נחשף לוח השידורים החדש של קשת לאחר פיצול ערוץ 2 שיתרחש בנובמבר הקרוב. התכניות החדשות של הזכיינית כוללות את הסדרה "צדיקים", "חתונה ממבט ראשון" ו"הכל אישי".


בנוסף לכך, תכנית הבידור של גיא פינס שעברה לקשת מערוץ 10 תהיה באורך חצי שעה, כאשר לא היה ברור בתחילה האם יינתן לה זמן שידור של כשעה (בדומה לערוץ 10) והיא תשובץ מ-19:00-20:00 ואולם לבסוף היא תסתיים ב-19:30 כשאז תשודר "תכנית חיסכון".


בהמשך השנה בקשת ישדרו תכניות שטרם שובצו בלוח השידורים החדש, כמו: "משיח" המבוססת על דמות הרשת של אודי כגן; "יומנים" - סדרת דרמה חדשה של יוצרת "פלפלים צהובים"; "היום בעוד שנה" - דוקו-ריאליטי חדש של אסי עזר; "הסטייליסטית" - סדרת דרמה חדשה על תעשיית היופי והבידור המקומית ותכנית אקטואליה חדשה בהגשת נסלי ברדה. בנוסף לכך הזכיינית תשיק עונות חדשות ל"בייק אוף", מועדון לילה", "מה זה השטויות האלה" ו"צומת מילר".

http://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/1/1/1/2111389-46.jpg


כצפוי, קשת חשפה כי לוח השידורים שלה מורכב מעוגן מרכזי בפריים-טיים אחרי מהדורת החדשות המרכזית, כאשר לאחר מכן משובצות התכניות "היום בלילה" ו"חי בלילה". ביום ראשון הריאליטי "מאסטר שף" ישודר אחרי המהדורה, ביום שני סדרה הדרמה החדשה "צדיקים" המגוללת את סיפורם של דתיים שמתגייסים לנח"ל החרדי.


ביום שלישי ישודר בפריים ראשון הריאליטי "הכוכב הבא" וביום רביעי "חתונה ממבט ראשון" – סדרת ריאליטי חדשה על זוגות שבמקום לצאת לדייטים נפגשים בחופה ולאחר שנישאים בודקים האם הם מתאימים זה לזו. ביום חמישי קשת שיבצה את תכנית התחקירים "עובדה" ולאחריה "הכל אישי". בסופ"ש הזכיינית תשדר את "סברי מרנן" – כאשר מעניין יהיה לראות האם ברשת ישבצו מולה את הסדרה המתחרה "שמחות" - ובשבת "ארץ נהדרת" ו"מונית הכסף".


הבוקר של קשת יתחיל בתכנית הבוקר החדשה עם ניב רסקין, שעזב השבוע את גל"צ לטובת קשת, "חדשות הבוקר", ולאחר מכן התכנית "פאולה וליאון". בפרה פריים אין הרבה שינויים מלבד השיבוץ של פינס בשעה 19:00 כאמור, והקדמת התכנית "אנשים" לשעה 17:30.

קישורים : » מקור: וואלה! ברנז'ה

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 21301 סיקורים, מתוכם כ - 3158 עונות.
ישנם כ - 186702 רשומים באתר, וכ - 28 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker