ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
TVNetil
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

לא פורשים בשיא: מי רוצה עוד עונה של "זגורי"?

מישהו רוצה לראות את שוג ממלצרת בתל אביב? ולמה להחזיר את בבר ואביאל לריב על כספי הביטוח? תתפלאו, אבל בניגוד לקריאות השמחה של רוב מעריצי הסדרה, יש כאלה שלא קיבלו את ההודעה על שובה של "זגורי אימפריה" לעונה שלישית בטוב. וואחה?
יום ראשון, 26 באפריל 2015, 21:00

https://www.nrg.co.il/images/archive/465x349/1/635/539.jpg


לפני שבוע פורסמה בעמוד הרשמי של "זגורי אימפריה" ההודעה הבאה: "כולם שואלים האם תהיה עונה שלישית לזגורי אימפריה, אז אנחנו שמחים לבשר לכם ראשונים שבימים אלה כבר עובדים במרץ על עונה חדשה! וואחה?" על השאלה המרוקאית ענו בחדווה 12 אלף לייקים. למרות הקונצנזוס והעובדה שמחכים לזגורי יותר מלמשיח, אני אסתכן בקללות והאקים ואומר שאני לא מחכה לעונה השלישית של זגורי אימפריה, ואם מישהו שומע אותי, אני ממש מתחננת שלא יפיקו אחת כזאת. 


נתחיל מהעובדה שלזגורי אימפריה לא היו שתי עונות, אלא אחת שפוצלה לשתיים. אחת שלמה ומושלמת שהעבירה את הדמויות תהליכים מורכבים, עונה שהיו בה סודות שנפתרו, סיפור על קללה שהלכה והסתבכה עד לפתרונה. זוכרים את תחילת העונה הראשונה? כשאביאל יושב עם כפתן ואומר שהוא אדיפוס? איפה הוא היה בתחילת העונה השנייה? הוא לא, הוא הפציע הרבה פרקים אחר כך. כי זו לא הייתה עוד עונה, רק פיצול במקום לא נכון של העונה האחת. בסדרות יומיות יש בדרך כלל 50 פרקים, וכך היו למה שמיתגו לנו כשתי עונות יחד. למה העונה פוצלה? כנראה בגלל שאהבנו אותה כל כך, כי רצינו עוד וזו הייתה החלטה מסחרית נכונה לתת לנו לחכות. 


עכשיו, אחרי ככלות הקול והקולולו של החינה והבקבוקים של רוטשילד בעצם אין עוד מה לספר. האם אנחנו באמת צריכים לראות איך שוג מנסה לקבל עבודה כמלצרית בבית קפה תל אביבי? הרי הסצנה שלה, עומדת לראשונה בחייה בלי המשפחה ומתמסרת למוזיקה ולתחושת הלבד הייתה מופלאה, סגירת מעגל סיפורית ורגשית. למה צריך לקלקל? ולמה להרוס את ההשלמה הנהדרת של הפיוס בין בבר ואביאל? הרגעים בבית הקברות היו שלמות תסריטאית שבאה אחרי עונה שלמה שבה שתי הדמויות השתנו בעצמן ובתוך מערכת היחסים שלהן, מאור זגורי המוכשר הביא אותן לשם צעד אחרי צעד. האם באמת מישהו רוצה לראות אותם שוב רבים על מה לעשות עם כספי הביטוח? 

אני מחכה מאוד לזגורי, אבל לא לזגורי אימפריה, למאור זגורי. אני רוצה עוד סדרה שלו. גם מהשחקנים אני לא מוכנה להיפרד, אני רוצה אותם מגלמים דמויות חדשות, סיפורים חדשים, מדויקים, מרגשים ומצחיקים שכתב וביים מאור זגורי. ואם הגעגוע לבבר, שוג ומירי יהיו כבדים מנשוא — בשביל זה תמיד יש VOD. 


https://www.nrg.co.il/images/archive/465x349/1/612/322.jpg

קישורים : » מקור: NRG

» סיקור: זגורי אימפריה - עטנה 1

» סיקור: זגורי אימפריה - עטנה 2

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 22847 סיקורים, מתוכם כ - 3352 עונות.
ישנם כ - 187859 רשומים באתר, וכ - 16 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker