ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

המשחקים הפראלימפיים ריו 2016 ישודרו בערוץ הראשון

הצופים הזועמים על אי שידור האולימיפאדה בחינם יכולים להתנחם: הערוץ הראשון רכש את זכויות השידור למשחקים האולימפיים לספורטאים בעלי מוגבלויות. בתפריט: מגזין אולימפי יומי בהגשת אורי לוי, עמית הורסקי ושרון פרי ופינת ספורט מיוחדת ב"מבט"
יום שלישי, 30 באוגוסט 2016, 23:31

http://images.wcdn.co.il/1861558-18.jpg

הערוץ הראשון ילווה באופן בלעדי את המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים 2016 בריו. כתב הערוץ, ליאן וילדאו, יצטרף לספורטאי המשלחת בריו וידווח משם במסגרת יומן אולימפי שישודר מהתחרויות בכל ערב. את היומן יגישו אורי לוי, עמית הורסקי ושרון פרי, והוא יכלול כתבות ודיווחים ישירים, בליווי פרשנים בענפי הספורט הפראלימפיים.


טקס הפתיחה יועבר בשידור ישיר בערוץ הראשון בלילה שבין ה-7 ל-8 בספטמבר. את הטקס יגישו לוי והפרשן חנוך בודין – השחיין הפראלימפי לשעבר שזכה ב-8 מדליות אולימפיות. כמו כן, מהדורת "מבט" תקדיש בכל ערב פינת ספורט ייעודית למשחקים הפראלימפיים, עם כתבות צבע ופריצה ישירה לשידור מהתחרויות.


ברי בר-ציון, המנהל המיוחד של רשות השידור, מסר: "שידור המשחקים הפראלימפיים בערוץ הראשון מהווה נדבך חשוב במימוש ייעודו של השידור הציבורי בישראל. הערוץ הראשון יביא לכל בית ישראל את השידורים באיכות hd ללא כל עלות".


שמעון אלקבץ, העורך הראשי של רשות השידור: "הערוץ הראשון נערך לשידורים איכותיים שיעבירו לצופה חוויית ספורט ערכית וחשובה, באופן המנגיש את השידורים לכל צופה שיחפוץ בכך".


כזכור, במהלך האולימפיאדה צופים רבים זעמו על העובדה שמי שלא היה מנוי על יס, הוט או סלקום TV - נותר ללא גישה לשידורי האולימפיאדה. זאת בשל העובדה שהמשחקים שודרו באופן בלעדי בערוצי הספורט הסגורים.

קישורים : » מקור: וואלה! ברנז'ה

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 21099 סיקורים, מתוכם כ - 3142 עונות.
ישנם כ - 186557 רשומים באתר, וכ - 38 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker