ברוך הבא אורח! התחבר או הרשם
Press Esc to close
עשו לנו לייק בפייסבוק
12

זוג מנצח VIP: רועי ברגר ושירי לוי ינהלו יחד את מחלקת הדוברות של קשת

לוי תהיה אחראית על דוברות קשת, וכן על תחומי האקטואליה והדרמה. ברגר ישמש כמנהל יחסי הציבור והקידום של הזכיינית וינהל את תחומי הבידור והריאליטי, וכן את ערוץ 24 ו-mako. השניים יהיו כפופים לסמנכ"לית התקשורת והרגולציה טלי גורן
יום שני, 29 באוגוסט 2016, 15:31


שינויים בזכיינית ערוץ 2 קשת: רועי ברגר ושירי לוי ינהלו יחד את מחלקת הדוברות של החברה. מחלקת יחסי הציבור והדוברות היא חלק ממערך התקשורת והרגולציה של קבוצת קשת בניהולה של סמנכ"לית התקשורת והרגולציה, טלי גורן. כזכור, לפני כחצי שנה פרשה מנהלת המחלקה גלי רביב מתפקידה כעבור עשור. השניים ימלאו את מקומה.


שירי לוי (31) תשמש כמנהלת תקשורת ודוברות ותהיה אחראית על דוברות קשת, וכן על תחומי האקטואליה והדרמה. בשנתיים וחצי האחרונות בקשת לוי אחראית על התקשורת התאגידית, כולל ki בישראל, תדמית ותכניות קשת בהן "עובדה", "צומת מילר", "כפולים", "הפרלמנט", "רמזור" ועוד.


רועי ברגר (30) ישמש כמנהל יחסי הציבור והקידום של קשת, וינהל את תחומי הבידור והריאליטי, וכן את ערוץ 24 ו-mako. בשנתיים האחרונות בקשת ברגר אחראי על הפעילות התקשורתית של mako, ותכניות קשת בהן "ארץ נהדרת", "המשימה אמזונס", "האח הגדול", "המתמחים" ועוד.

קישורים : » מקור: וואלה! ברנז'ה

חם באתר

ברוכים הבאים ל - TVNetil.net

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ'ו.

זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו.

-= TVNetil.net סטטיסטיקת =-
ישנם כ - 21010 סיקורים, מתוכם כ - 3125 עונות.
ישנם כ - 186508 רשומים באתר, וכ - 33 מחוברים כרגע.

סרברים לקונטר
eXTReMe Tracker